Vyvraciame mýty o zuboch, diel druhý (Medzizubné kefky čistia lepšie ako dentálna niť.)

31.08.2020

Druhý diel podcastu Medzi nami zubami sa venuje rozšíreným mýtom (rozumej: nepravdám) o zuboch. Náš Tomáš Olšiak z Curaprox Slovensko sa rozpráva s MUDr. Pavlom Andelom o jednotlivých mýtoch a vysvetľuje, prečo sú mnohé z nich nebezpečné pre zdravie vašich zubov. Keďže mýtov je veľa a chceli sme ich poriadne vysvetliť, rozdelili sme tému do dvoch podcastov. Toto je druhý diel o mýtoch.

Ak sa vám podcast páči, nezabudnite ho ohodnotiť vo svojej podcastovej aplikácii a odporučiť známym.

Stručný prehľad všetkých mýtov nájdete aj v tomto článku.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Facebook: http://www.facebook.com/curaproxslovensko

Instagram: http://www.instagram.com/curaproxslovensko/

Produkty Curaprox si môžete objednať aj cez náš eshop: https://shop.curaprox.sk

Ďalšie informácie nájdete na našom webe: https://www.curaprox.com/sk-sk

Podcast Medzi nami zubami je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK