14. S2E2: BLONCKA a ako sa z blondýny stala zubárkou
28:55
Podcast: MediCast

14. S2E2: BLONCKA a ako sa z blondýny stala zubárkou

08.03.2021
V tomto dieli sa radšej moc neusmievajte, pretože na zúbok by sa vám mohla pozrieť blogerka a zubárka z instablogu @zblodynyzubarkou. Prečo jej instagram pre medikov zaujíma aj maminky, aká je zubarina v Prahe, ale aj aká je realita vybavovania vlastnej ambulancie sa dozviete už v tomto dieli.

Podcast MediCast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MediCast
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.