20. S2E8: Denisa a jej ”Swedish Gynlife”
54:37
Podcast: MediCast

20. S2E8: Denisa a jej ”Swedish Gynlife”

31.05.2021
Sme veľmi radi, že naše pozvanie prijala Deniska, ktorú možno poznáte z instagramu ako myswedish_gynlife. Rozprávali sme sa s ňou, prečo jej učarovala práve gynekológia a pôrodníctvo, čomu sa venuje na svojom insta profile a hlavne prečo sa rozhodla odísť zo zabehnutej práce na klinike v Bratislave do Švédska a o jej živote a medicíne tam. Tak určite počúvajte ďalej, je sa na čo tešiť!

Podcast MediCast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MediCast
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.