15. S2E3: BARBORA a 50 odtieňov ružovej
25:30
Podcast: MediCast

15. S2E3: BARBORA a 50 odtieňov ružovej

22.03.2021
V dnešnom dieli sa rozprávame s mladou patologičkou Barborkou, ktorá je zároveň aj vášnivou umelkyňou. Mnohí ju možno poznáte z jej instagramu greyspathology, kde sa snaží všetkých edukovať o dôležitých patológiách, ale napríklad aj o rôznych medicínskych odboroch. Ak vás zaujíma či jej dni trávi v pochmúrnych pivniciach nad mŕtvolami, tak si určite vypočujte túto epizódu.

Podcast MediCast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MediCast
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.