21. S2E9: Ako sa z exMEDIČKY stáva ZÁCHRANÁRKA
38:43
Podcast: MediCast

21. S2E9: Ako sa z exMEDIČKY stáva ZÁCHRANÁRKA

14.06.2021
Dnes nás do sveta húkania sanitiek a prvej pomoci zavedie ex-medička, ktorá štúdium na medicíne vymenila za štúdium záchranárstva. Prečo túto zmenu vo svojom živote urobila, kde vlastne záchranárstvo môžete študovať a mnoho ďalšieho vám povie v tejto epizóde.

Podcast MediCast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MediCast
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.