22. S2E10: Janka a urológia, ktorá nie je len o penisoch
44:17
Podcast: MediCast

22. S2E10: Janka a urológia, ktorá nie je len o penisoch

28.06.2021
V dnešnom dieli sa rozprávame s našou kamarátkou Jankou, ktorá je veľký´ bežec s veľkým srdcom. Okrem toho, že dokáže bežať cez švajčiarske veľhory tak vo Švajčiarsku aj pracuje. Aj o tom, ako jej práca v IFMSA na VŠ zmenila život a prečo nakoniec odišla pracovať do Švajčiarska vám povie už v tejto epizóde.

Podcast MediCast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MediCast
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.