13. S2E1: ĽUBICA a jej láska na prvý pohľad
40:09
Podcast: MediCast

13. S2E1: ĽUBICA a jej láska na prvý pohľad

22.02.2021
Prvým hosťom v druhej sérii Medicastu je Ľubica, študentka a cestovateľka z LF UK v Hradci Králové. Pokiaľ chcete vedieť do koho sa zamilovala na prvý pohľad, koľko plusiek potrebovala na úspešne absolvovanie histológie a čo všetko sa dalo stihnúť počas Covidu, tak pozorne počúvajte!

Podcast MediCast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MediCast
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.