2. Matúš a bezzubý pacient
24:45
Podcast: MediCast

2. Matúš a bezzubý pacient

07.09.2020
V tomto dieli sa rozprávame s piatakom Matúšom, ktorý študuje zubarinu na Slovenskej Zdravotníckej Univerzite v Bratislave. Dozviete sa či je možné vytrhnúť rezák miesto stoličky, že najlepší pacient je ten bezzubý a že dieťa v zubnom kresle nie je malý dospelý.

Podcast MediCast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MediCast
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.