16. S2E4: KRISTÝNA a jej cesta na medicínu v 30ke
46:04
Podcast: MediCast

16. S2E4: KRISTÝNA a jej cesta na medicínu v 30ke

05.04.2021
V dnešnom dieli sa rozprávames medičkou Kristýnkou, ktorá sa najprv vybrala ekonomickým smerom. To ju ale nenaplňovalo a v 30ke nastúpila ako prváčka na 2.LF Univerzity Karlovej. Ako ju berú spolužiaci, z čoho si školu financuje, ako zvládla prípravu na prijímačky a čo ju stále poháňa vpred, no nielen to sa dozviete v tomto dieli. Na konci vás čaká aj jeden bonus :)

Podcast MediCast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: MediCast
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.