V roku 2021 vstúpilo 35 nových onkologických liekov do kategorizačného zoznamu. MEDCAST NEWS – spravodajstvo v 40. týždni
09:17
Podcast: MEDCAST NEWS

V roku 2021 vstúpilo 35 nových onkologických liekov do kategorizačného zoznamu. MEDCAST NEWS – spravodajstvo v 40. týždni

10.10.2021
V dnešnom MEDCAST NEWS - desaťminútovom súhrne najdôležitejších správ z oblasti zdravotníctva za uplynulý týždeň sa okrem iných dôležitých informácií dozviete:

- Na vrchol tretej vlny pandémie ochorenia COVID-19 sa dostaneme až v novembri
- Žiadna nemocnica sa rušiť nebude, budú sa transformovať lôžka na základe presných analýz
- Do kategorizačného zoznamu vstúpilo v tomto roku 35 nových onkologických liekov

Viac správ sa dozviete v podcaste.

Pre C4P, s.r.o. pripravila SITA - Slovenská tlačová agentúra

Podcast MEDCAST NEWS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.