Róbert Slovák – Respect APP - Vďaka reklame sa podarilo vyzbierať 500 000€ na pomoc utečencom
33:27

Róbert Slovák – Respect APP - Vďaka reklame sa podarilo vyzbierať 500 000€ na pomoc utečencom

21.04.2018
Prvý diel Marketing Backstage s Róbertom Slovákom z Respect APP. Róbert je okrem jedného zo zakladateľov Respect APP aktuálne aj prezident KRAS - Klub Reklamných Agentúr Slovenska a bol riaditeľom ADC - Art Directors Clubu. V prvom dieli sme sa porozprávali aj o tom ako sa jemu a jeho kamošom z reklamy podarilo vyzbierať 500 000 € na pomoc utečencom.

Podcast Marketing Backstage je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.