Už to začína ľuďom okolo mňa prekážať (OĽGA BELEŠOVÁ - epizóda šiesta)
54:15
Podcast: MARAKUA

Už to začína ľuďom okolo mňa prekážať (OĽGA BELEŠOVÁ - epizóda šiesta)

30.08.2020

Trávi čas s aktívnymi seniormi. Kolegovia sa jej pýtali, či z toho nemá depresiu, ale ona má pozitívny vzťah k starým ľuďom. S Olinkou o tom, že staroba sa začína "na krku". A že sa na ňu treba pripraviť.   https://www.instagram.com/marakua_passionpodcast/  Produkcia: @zapoofficial  

Podcast MARAKUA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.