Fajčil sparty, písal básne a myslel si, že je Albert Camus (SAJFA - epizóda štyridsiatatretia)
01:07:10
Podcast: MARAKUA

Fajčil sparty, písal básne a myslel si, že je Albert Camus (SAJFA - epizóda štyridsiatatretia)

23.05.2021

"Viac sa obzerám za ženami ako za autami, ale za autami je prezentovatelnejšie." Matej Sajfa Cifra nechápal, prečo sa otcovia rodín na teambuildingoch rozšalátili na kašu... Mišku a Števa v podcaste MARAKUA vám prináša prírodná slovenská kozmetika KVITOK  https://kvitok.sk/  NEXT? NA PIVE S FREDDIEM MERCURYM (Galileo, Galileo)  https://open.spotify.com/episode/5OXFlMncRWBApvHQOUwe7A?si=9-pF7wIRQoGBNLnMUgb34A Hrnčeky, tričká a rúška Marakua objednáš pohodlne v našom eshope  https://www.zabavavpodcastoch.sk/kategoria-produktov/marakua/  Produkcia @marakua_passionpodcast by @zapoofficial  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast MARAKUA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.