Hana na čelo, Hegerová na ľavé stehno (@kristina.tormova - epizóda šestnásta)
46:35
Podcast: MARAKUA

Hana na čelo, Hegerová na ľavé stehno (@kristina.tormova - epizóda šestnásta)

08.11.2020

"Jéééžiš, taká potetovaná!" Otec sa jej ešte stále pýta, či to má navždy :) Detox plánuje do konca života, tetovanie je pre ňu šperk aj spomienka. Števo: "Keď sa povie kuriér, okamžite sa vyhádžem." (20:16) NEXT? TRÉNOVAL ČAPUTOVÚ  https://open.spotify.com/episode/2jOkdT8jhDdB8c7Lt8mw0u  Produkcia @marakua_passionpodcast by ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/  

Podcast MARAKUA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.