VARENIE JE TERAPIA (Táňa Pauhofová - epizóda devätnásta)
58:35
Podcast: MARAKUA

VARENIE JE TERAPIA (Táňa Pauhofová - epizóda devätnásta)

29.11.2020

Radšej si kúpi hrniec ako kabelku a bôčik jej chutí viac ako šalát... @tanapauhofova v @marakua_passionpodcast NEXT? ŠARMANTNÝ ŠKRTIČ ŽIEN  https://open.spotify.com/episode/5daFh14CJkQAPb9t5NcaXW  Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

Podcast MARAKUA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.