Beda žene, čo zjedla med (MARTIN NIKODÝM, smartvčelár - epizóda siedma)
55:20
Podcast: MARAKUA

Beda žene, čo zjedla med (MARTIN NIKODÝM, smartvčelár - epizóda siedma)

06.09.2020

Včely nemajú čas otravovať ako osy. Včela ťa pichne, keď vysielaš blbé vibrácie. (29:53) Včely nespia a zomierajú mladunké. "Kráľovná sa nikdy nebude páriť s trúdmi z vlastného úľa, to by bol predsa incest." Pre Martina sú včely vášeň, nevie rozdeliť dni na tie, kedy za nimi musí ísť a kedy s nimi chce byť. "Na hladkanie to nie je, ale vie to byť láska aj s tými žihadlami." (37:41) Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  Náš tip na ďalší podcast  https://open.spotify.com/episode/2QsRptWHQ1N1YkO775PRQk  

Podcast MARAKUA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.