Podcast:MARAKUA

Trošku som to prehnala (KARIN HAYDU, skoroveterinárka - epizóda druhá)

29.07.2020

Števo: "Som tu jediný, kto neodrodil mačku?" Ako je možné, že z Karin je herečka, nie veterinárka?   https://www.instagram.com/karinhaydu/?hl=sk  Miška Karin: "Keď sme ťa videli, odpadli sme. Ty na čo sa maľuješ? Si krásna bez mejkapu..." Števo: "Všetci sa venujú mejkapu a nikto sa nevenuje skalka-tutoriálom!"  Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  Náš tip na ďalší podcast  https://open.spotify.com/episode/2rd8zfANk8bYpTapD4AwLG  

Podcast MARAKUA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK