Pomsta Cameron Diaz (epizóda štyridsiataôsma - BORIS PRŠO)
59:54
Podcast: MARAKUA

Pomsta Cameron Diaz (epizóda štyridsiataôsma - BORIS PRŠO)

27.06.2021

V Amerike je šoubiznis, u nás len šou. @borisprso robí milión vecí, ale každý rieši iba to, kedy začne chodiť... NEXT? ROMANTYČKA  https://open.spotify.com/episode/4eMF1VSTMyUuYWJ0KSwlqw  Mišku a Števa v podcaste Marakua ti prináša prírodná slovenská kozmetika KVITOK  https://kvitok.sk/  Produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast MARAKUA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.