Divoká vášeň menom Facundo (JANKA KOVALČÍKOVÁ a.k.a. babka humenska) - epizóda ôsma
47:32
Podcast: MARAKUA

Divoká vášeň menom Facundo (JANKA KOVALČÍKOVÁ a.k.a. babka humenska) - epizóda ôsma

13.09.2020

Černoch, ktorý varí áziu a rozpráva po poľsky? (28:53) Táto epizóda sa pôvodne mala volať "Svadba, joga, segedín". A potom prišiel FACUNDO (37:47) @j.kovalcikova, to je už aký level, že ti napíše jogín esemesku? (21:10) ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  produkuje @marakua_passionpodcast  https://www.instagram.com/marakua_passionpodcast/?hl=sk  NEXT? O Platónovi a Harabinovi?  https://open.spotify.com/episode/2zqcTv54qEolfzkzyAaYUr    

Podcast MARAKUA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.