Vyberám si z výkladu cukrovinky Čierny princ (ROMAN POMAJBO - epizóda tridsiatasiedma)
56:31
Podcast: MARAKUA

Vyberám si z výkladu cukrovinky Čierny princ (ROMAN POMAJBO - epizóda tridsiatasiedma)

11.04.2021

Slovenský Mr. Wheel Of Fortune v Austrálii polishoval cutlery. Alain Delon krížený s Karlom Gottom. "Vždy sa mi páčili vysoké ženy, asi som malý zakomplexovaný :)))" Mišku a Števa v podcaste MARAKUA ti prináša PIVNICA RADOŠINA  https://pivnicaradosina.sk/obchod/  NEXT? KEĎ TI POVEDIA, ŽE SA POKLONÍŠ, TAK SA POKLONÍŠ  https://open.spotify.com/episode/7lJDxerySsQNU7ywmmL6AJ?si=DDlKdr1kR26UEkxpRU8ObQ  Produkcia @marakua_passionpodcast by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast MARAKUA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.