Keď ti povedia, že sa to nedá, musíš sa zasmiať (MARIÁN MITAŠ - epizóda štyridsiataprvá)
01:01:43
Podcast: MARAKUA

Keď ti povedia, že sa to nedá, musíš sa zasmiať (MARIÁN MITAŠ - epizóda štyridsiataprvá)

09.05.2021

Prvý dom musíš spáliť, druhý dom predať a až v treťom môžeš ostať bývať. "Boli mi odporní ľudia, ktorí sú veselí len tak prirodzene svojou povahou." NEXT? KEĎ V NEW YORKU ZAHRMELO ŠTVRTÝKRÁT  https://open.spotify.com/episode/43QYKxVqXShtvKsd1oF8KN?si=eD1SknKnQWqHRuFS0IbXOA  Vyskúšaj si, aký je to pocit  https://dobryanjel.sk/stante-sa-dobrym-anjelom/  Hrnčeky, tričká a rúška Marakua objednáš pohodlne v našom eshope  https://www.zabavavpodcastoch.sk/kategoria-produktov/marakua/  Produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast MARAKUA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.