Nebaví ma nič umelé (@donda_kawa - epizóda deviata)
51:45
Podcast: MARAKUA

Nebaví ma nič umelé (@donda_kawa - epizóda deviata)

20.09.2020

"Chcem počúvať samú seba, chcem sa venovať tomu, čo ma práve baví a napĺňa." Písanie. Písanie scenárov, textovanie pesničiek, milostná poézia... Dominika Kavaschová je kontinuálne zamilovaná. "Od puberty som furt trpela pre nejakého muža." Poznali sa, keď ešte boli nikto  https://open.spotify.com/episode/5lHZae3kSWLakxnHgRQW2R  PRODUKCIA @marakua_passionpodcast: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

Podcast MARAKUA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.