Podcast:MARAKUA

Ježiš v garáži (SUSAN CREAM - epizóda štvrtá)

16.08.2020

Dvojročná Zuska nakreslila prasjatko. Števo: "Kedy si pochopila, že to, čo kreslíš, má úroveň?" @zuzanasmatanova maľuje a kreslí, aby si oddýchla od hudby. "Nedokázala by som o sebe povedať, že som iba speváčka." Hranie sa s machuľami, Di Capriov realizmus, žabia perspektíva, komiks Káčera Donalda a Iraville  https://www.instagram.com/iraville/?hl=sk  Zuzana Smatanová: "Raz možno urobím výstavu." Alebo ping-pongový turnaj? (49:10)  Boli ste už v Škótsku? Vezme vás tam  https://open.spotify.com/episode/4Qtn5oLGKec29jAxhaHaiR  Foto z nahrávania rozhovoru so Zuzkou https://www.instagram.com/p/CCn-WfOAQl5/  Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

Podcast MARAKUA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK