Ako vybudovať úspešnú značku s názorom
55:02

Ako vybudovať úspešnú značku s názorom

03.03.2020
Chcete, aby vaša značka bola prospešná pre spoločnosť a radi by ste komunikovali vybrané témy tak, aby sa neobrátili proti vám? Aké sú základné piliere budovania značky, prečo by dnešné značky mali byť zodpovedné a ako vplývajú na spoločnosť? Tieto a mnohé ďalšie otázky vám zodpovedia dve silné osobnosti slovenskej reklamy - spoluzakladateľ reklamnej agentúry ZARAGUZA a kreatívny riaditeľ spoločnosti Exponea Michal Pastier a riaditeľka marketingu Slovenskej sporiteľne a Marketérka roka 2019 Dáša Juríková.

Podcast #mamnato podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.