6. Dada z Dobrožrútov: Predstavte si, že by neexistovali smetiari
48:32
Podcast: Mama Gang

6. Dada z Dobrožrútov: Predstavte si, že by neexistovali smetiari

01.09.2020
Daniela Zvalo známa ako Dada je pre nás akýmsi symbolom mamy, ktorá má ekologické zmýšľanie v krvi. Veľmi dobre vie, že udržateľnosť a extrémy nejdú ruka v ruke. Preto aj o tejto téme rozpráva s citom a nabila tento diel hromadou praktických tipov nie len pre mamy.

Podcast Mama Gang je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Mama Gang
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.