5. Janka Zemandl: Bábätká nás pri spánku potrebujú, ale nebude to naveky
01:02:11
Podcast: Mama Gang

5. Janka Zemandl: Bábätká nás pri spánku potrebujú, ale nebude to naveky

18.08.2020
Janka je detská psychologička známa najmä vďaka knižke Psychológia pre milujucich rodičov a jej skvelému instagramovému profilu milujucirodicia.sk. My sme si ju zavolali hlavne kvôli spánku bábätiek. Bavili sme sa o uspávaní, budení aj o režime citlivo a s láskou.

Podcast Mama Gang je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Mama Gang
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.