#MAGENTALIFE podcast

#MAGENTALIFE podcast

MAGENTALIFE Podcasty Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia

Podcast #MAGENTALIFE podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (4 epizódy)

30:20
  
20.12.2020

#MAGENTALIFE s Lukášom Sendreiom

V poslednom decembrovom dieli #MAGENTALIFE podcastu sme sa porozprávali s Lukášom Sendreiom, ambasádorom pre Agile. Ako si plní svoje sny? Ako by mal vyzerať agilný tím?
28:46
  
12.12.2020

#MAGENTALIFE s Dávidom Čižmárikom

Aká je jeho superpower? Ako sa dostal na aktuálnu pozíciu? FIFA alebo NHL? Vypočujte si uvoľnený #MAGENTALIFE podcast s Dávidom Čižmárikom.
51:54
  
04.12.2020

#MAGENTALIFE s Michalom Vanickým

Čo pre neho znamená byť súčasťou magenta family? V čom vidí budúcnosť IT? V druhom pokračovaní #MAGENTALIFE podcastu sme sa porozprávali s Michalom, ambasádorom pre IT Architecture.
39:59
  
27.11.2020

#MAGENTALIFE s Martinou Schusterovou

Ovplyvnila pandémia jej prácu? A ako bojuje s fenoménom vyhorenia? V prvej epizóde nášho podcastu sa ambasádorka Martina rozhovorila o svojom živote v Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.