Macheta stratil v tanku mačiatko
02:22

Macheta stratil v tanku mačiatko

30.11.2016
Pomóc! Mačka v tanku! Múzeum SNP a Machetova mačka – šialená kombinácia! Macheta sa vybral do Banskej Bystrice. Do parku pred pamätník SNP. Bol si tam prezrieť vojenské exponáty. Potiaľto je všetko v poriadku. Problém nastal vo chvíli, keď Macheta pocítil, že musí splniť prianie svojej mačky, ktorá si chce prehliadnuť tank zvnútra. https://www.expres.sk/kategoria/top-10-z-komedy-serialu-macheta-riesi-svoje-problemy/

Podcast Macheta rieši svoje problémy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.