Lužifčák #28 Miro Kasprzyk

18.12.2019
Krumplíky, nech sa páči, tu máte dlhoočakávanú epizódu. Našim tajomným hosťom je tentokrát náš pán učiteľ Miro Kasprzyk. Miro je mím, nemím, pedagóg,spisovateľ, zbojník, tatko príroda ale aj šaško stredovekého typu. A hlavne je to super človek. Ste super deti, ľúbime vás. A kupujte merch! Ďakujeme vám! celé video tu ►►► http://bit.ly/ytMiro Sherujte,lajkujte, podporte nás na patreone. Zaslúžime si to. Teda ak chcete. ❤️▶▶▶ https://www.patreon.com/luz

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK