Lužifčák #19 Veronika Cifrová Ostrihoňová

31.07.2019
Dámy a páni, milé deti a zvieratká všetkých druhov. Máme pre vás hviezdu! Naše pozvanie totiž prijala žena s veľkým ž. Úspešná moderátorka, youtuberka rozumného charakteru a matka budúceho človeka, Veronika Cifrová Ostrihoňová Bola s ňou zábava a už plne chápeme Sajfu prečo sa do nej zaľúbil. Lebo je super. https://www.instagram.com/veronikaostrihonova Ak chceš vidieť stretnutie tretieho druhu aj s videom http://bit.ly/ytVeronika Patreon https://www.patreon.c

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK