Lužifčák #17 Mäso od Romana

03.07.2019
Safalátky naše prekrásne, máme pre vás letnú lahôdku! Hodí sa na grill alebo len tak za mikrofón, a je to náš hosť Roman Kóňa. Kuchár, podnikateľ, grillmaster7000, údič a udica v jednom, ten čo založil bratislavskú burgerscénu, proste chalan na správnom mieste. v Kubovej obývačke. Sherujte, lajkujte, dajte nám vedieť či sa vám páči❤️ Roman Kóňa. Moderný masiar, zakladateľ bratislavského Regal Burgeru, cestovateľ a grilmajster. ▶ https://www.patreon.com/Luzifc

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK