Lužifčák #10 Samo Marec

27.03.2019
Samo Marec. Spisovateľ, prekladateľ, copywriter..proste človiečik na volnej nohe. Velký aktivista a mienkotvorič online, ale fasa chalaň offline. Všeobecný športovec a Gabov kolega z plávania. Celé video tu ▶▶▶ http://bit.ly/ytsamomarec Spotify ▶▶▶ https://spoti.fi/2OXFkWW Google podcasts ▶▶▶ http://bit.ly/googleLuzifcak Náš dnešný hosť je https://www.facebook.com/samomarec

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK