Lužifčák #36 Corona spešl edišon 1

25.03.2020
Ok deti, situácia je vážna. Všetci sme doma, obžierame posledné suché pečivo, a prahneme po rozptýlení. A kedže si naši úžasní patreoni odhlasovali, že chcú -a sú ochotní zaplatiť -epizódu každý týždeň, my ju dodávame. Corona spešl edišon epizóda prvá je tu pre vás. Ďakujeme! Užívajte s láskou a porozumením. Ak ak niekedy bol čas na to aby ste nás podporili, je to práve teraz. Ďakujeme! ❤️▶▶▶ https://www.patreon.com/luzifcak aj s videom nájdeš na ►

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK