Lužifčák #40 Corona Spešl Edišon 3

22.04.2020
Krumplíke naše. Coviďák vyčíňa a všetci umierame na nudu. Našťastie. Lebo keby sme umierali na koviďáka bolo by horšie. Na neho totižto nie je ešte vakcína. Ale na nudu je! Konkrétne v podobe tejto prekrásnej voňavej a nablýskanej epizóde s erotickou mačkou ako secret performerom! A áno. Je tam aj Gabo. Aj Kubo. Aj frenksov sexi hlas. Ďakujeme vám, ste fasa!

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK