Lužifčák #11 Simona Salátová

10.04.2019
Ahojte kamaráti! Je nám nesmiernou cťou vám po Lujze a Kristíne farky- tormi ponúknuť dalšiu zaujímavú ženu z našeho okolia. Našu velkú kamarátku Simonku. Simona, žena ktorá zažila strašne vela na to koľko má málo rokov. Matka úžasného syna a majitelka jednej fábie a krásne rozbehnutej standup kariéry. Kubova kamarátka a gabov problém v amerike. Simona Salátová A nezabudnite nás podporiť na patreone❤️▶▶▶ https://www.patreon.com/luzifcak Celé video tu

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK