Lužifčák #16 Zuzana Kovačič Hanzelová

19.06.2019
Zuzana Hanzelová je novinárka, a človek, ktorého instastories dokážu urobiť rozhlad vo svete politiky aj takému ostentatívnemu ignorantovi ako je Kubo. Ak sa vám páči podporte nás na patreone, každý kúsok sa počíta. Užívajte s láskou a porozumením. ovek v bežnom živote vystupujúci pod menom Zuzana Hanzelová. Užívajte s láskou a porozumením. Video▶▶▶ http://bit.ly/ytZuzanaHanzelova Podporte nás na patreone. Zaslúžime si to. Teda ak chcete. ❤️▶▶▶ https://w

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK