Lužifčák #21 Duklock

11.09.2019
Lásky, pásky a krásky! Po špeciálnom dieli len pre pantenolov sme si pre vás pripravili lahôdku. Je ňou Dušan Brachna, medzi ľudmi známy pod menom Duklock. Je to jedinec veľmi rozumného typu s prekrásnym zmyslom pre humor. Preto zaujímal Kuba. A kedže má aj vycibrený zmysel pre biznis, samozrejme že dával pozor aj Gabo. Užívajte najlepšie naraz, s láskou a porozumením. Cele video tu ▶▶▶ http://bit.ly/ytDuklock ❤️▶▶▶ https://www.patreon.com/luzifcak

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK