Lužifčák #9 Viliam Dobiáš

13.03.2019
Zvieratká naše, nastal ten čas! Nová epizóda je online na youtube a všetkých počúvacích platformách. Tentokrát prijal kubove prosíkanie človek najvyššej kvality. Pán Viliam Dobiáš. Dajte lajky, dajte komenty, dajte share. A nezabudnite nás podporiť na patreone❤️▶▶▶ https://www.patreon.com/luzifcak Časť si môžete pozrieť tu ▶▶▶ http://bit.ly/ytDobias Prezident červeného kríža, autor kníh, popularizátor medicíny, a intergalaktický veliteľ všetkých

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK