Lužifčák #35 Tono Suchota

18.03.2020
Lásky naše zatvorené, karanténu máme v plnom prúde a tak vám v rámci ničnerobenia prinášame ďalší diel Lužifčáka. Hosťom je známy to raper Tono Suchota čo rád spriada rýmy, slovné hračky a na rozdiel od Ega nieje odborník na CéTéčko, ale na Ultrazvuk. Všeci povinne vystískajte a poďakujte svojim patrónom, ktorí pravidelne prispievajú na výrobu Lužifčáka a v ďaka nim môžeme v corona režime vychádzať každý týždeň. Celé aj s videom si to môžete pozrieť tu

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK