Lužifčák #34 Mária Jasenková

11.03.2020
Nikto to nikdy nečaká, ale veci sa proste dejú. A niekedy sa dokonca stane, že život človiečika je príliš krátky na to, aby zažil zábavy dosť. A presne takýmito prípadmi sa zaoberá náš hosť: Mária Jasenková z n.o. Plamienok. Plamienok pomáha nevyliečiteľne chorým deťom, aby ich krátky život bol plný radosti, v kruhu svojich najbližších. Ak by ste chceli darovať 2% z dane pre n.o. Plamienok ►►►http://bit.ly/DarujPlamienok Ak by ste chceli prispieť n.o. Plamien Video

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK