Lužifčák #18 Matej "Selassie" Slažanský

17.07.2019
▶▶▶http://bit.ly/ytSelassie Dámy a páni, drahí obdivovatelia agámyho. V dnešnej epizóde vám predstavíme výborného človiečika príjemného typu. Je ním matej slažansky alias slážo alias sellasie- Menameselassie. Legenda vraví, že sa narodil z Evženovho lakťa a spoločenskej objednávky. Ak neviete kto je to Evžen, dozviete sa vo videu. Alebo nie. Už sa nepamätáme o čom sme sa rozprávali. Užívajte s láskou a porozumením. Sherujte, lajkujte, odoberajte naše instagramy a

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK