Lužifčák #38 Corona Spešl edišon 2

08.04.2020
Dámy a páni, vážení účastníci corona zostaň doma festivalu 2020. Vďaka našim super patreonom tu máte dalšiu epizódu corona spešl edišon. Ako sme sľúbili, bude Gabo odpovedať na otázky z našeho patreonu. Napriek Kubovej prítomnosti sa mu to dokonca pár krát aj podarí! Tento diel vznikol len vďaka našim úžasnákom-patreonom. Doba je tažká a vaša podpora nebola nikdy kritickejšia. Ďakujeme! Ak sa nás rozhodnete podporiť ❤️▶►►https://www.patreon.com/luzifcak Vid

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK