Lužifčák #54 Roman "Yablko" Hraška

29.07.2020
Dámy a páni, ľudkovia všetkého druhu, farby, tvaru či sexualitnistického vierovyznania! Je streda, a my vám prinášame free for all novučkú epizódu. V rámci vzdelávacieho programu “frenk svetu” vám s hrdou neistotou predstavujeme yablka. Hosťa ktorý vás vzdelá a gaba skoro zožral. A kubo tam bol tiež. MERCH MORSKÉ ŠTENIATKA KÚPIŠ TU►►►https://Luzifcak.com kubov smiech zvonenie▶▶▶http://bit.ly/kubovsmiechmp3

Podcast Lužifčák podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK