Ľubo Dobrovoda

Ľubo Dobrovoda

Lepič plagátov a vekslák, strážca parkoviska a cestovateľ, hrdý otec a muž, čo zatočil s alkoholom. Čechoslovák s naturelom Modrana, hravý exhibicionista a športovec. Spisovateľ, čo nástojčivo vstúpil na slovenskú literárnu scénu prózou Ja, malkáč až po svojej štyridsiatke. „Žabacé kvící“ bez škôl, no s o to väčšou porciou ojedinelého talentu – Ľubo Dobrovoda.

Podcast Ľubo Dobrovoda je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (20 epizód)

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.