#82 Všichni tady umřeme
28:28
Podcast: LINKA

#82 Všichni tady umřeme

29.04.2021
aneb ty nejhorší věci, které by mohly zaznít v 10 různých situacích. Co by nikdo nechtěl slyšet u oltáře, soudu, při porodu nebo z cockpitu letadla? Máme pár nápadů...PATREON a jak se stát členem LINKA KlubuYoutube Podcast LinkaLINKA tip týdne:IG účet @accidentallywesandersonpodcast Rodičovská posilovna

Podcast LINKA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.