#92 Jsme zpátky!
41:05
Podcast: LINKA

#92 Jsme zpátky!

02.09.2021
Linka mapující naše myšlenkové pochody léta. Od ornitologického okénka, přes etymologii, přehnanou ambicióznost rodičů až po celebrity na sociálních sítích. Hloubavá zamyšlení střídají povrchní témata. Ostatně jako tomu je v LINCE vždycky. Jsme rádi, že jsme zpátky!PATREON a jak se stát členem LINKA KlubuYoutube Podcast LinkaLINKA tip týdne:filmy Vlna, Zemětřesení, Tunelfilm Talentovaný pán Ripley

Podcast LINKA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.