#93 Odpovídáme na ošemetné otázky od dětí
36:29
Podcast: LINKA

#93 Odpovídáme na ošemetné otázky od dětí

09.09.2021
Na co se chcete dospěláků zeptat? Vyzvali jsme vás, abyste nám nahráli a poslali otázky vašich dětí, mladších sourozenců nebo příbuzných. V několika momentech se pořádně zapotíme. Děti nás totiž rozhodně nešetřily! Jak to máme s Ježíškem? Co děláme, když děti spí? Chtěli bychom žít v ledovém království?PATREON a jak se stát členem LINKA KlubuYoutube Podcast LinkaLINKA tip týdne:Artic BakehouseWhat We Do in the Shadows

Podcast LINKA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.