#88 TOP3 s Lukášem Hejlíkem: Věci, které jsou k vzteku a lidé by je měli přestat dělat
01:08:43
Podcast: LINKA

#88 TOP3 s Lukášem Hejlíkem: Věci, které jsou k vzteku a lidé by je měli přestat dělat

10.06.2021
Změna osobnosti za volantem, předbíhání, tlačenice, nevnímání druhého, nebo nezvládnuté situace v obchodech a restauracích.  Jaké tři věci vyhrály v našem seznamu nejotravnějších věcí, které lidé dělají? A jaké děláme my sami?PATREON a jak se stát členem LINKA KlubuYoutube Podcast LinkaIG Lukáš Hejlík @lukashejlikLINKA tip týdne:podpořte své oblíbené restauracezajděte do divadla nebo kinaIG @tanaka_tatsuya

Podcast LINKA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.