#81 V Praze je blaze
46:26
Podcast: LINKA

#81 V Praze je blaze

22.04.2021
Dnešní epizodu jsme se rozhodli věnovat naší milované Praze. Pardubičák versus pražačka polemizují o tom, jaké je to v Praze žít, jak jsme ji vnímali jako malí, co nás na Praze nejvíc fascinuje, baví a jaká jsou naše oblíbená pražská zákoutí.PATREON a jak se stát členem LINKA KlubuYoutube Podcast LinkaLINKA tip týdne:FB, web, knížka Praha neznámáZmizelá Praha

Podcast LINKA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.