#96 TOP3 nejbizarnější závislosti
26:15
Podcast: LINKA

#96 TOP3 nejbizarnější závislosti

30.09.2021
Pití laku na nehty, žvýkání použitých dětských plen, nebo třeba pojídání sádrokartonu? Na čem všem mohou bylo lidé závislí a jaké závislosti jsou podle nás úplně ty nejpodivnější? Krapet nám tato epizoda připomíná tu s mučícími metodami. Trochu se nám při jejím nahrávání kroutil žaludek.PATREON a jak se stát členem LINKA KlubuYoutube Podcast LinkaLINKA tip týdne:kavárna CAFE TONEkavárna Kafe & Hrnky

Podcast LINKA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.